Vize Başvuru Formu

Yüzyıl Turizm, bireysel ve kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+3 aylık tek girişli ticari Rusya vizeniz 17 günde hazır.+1 yıllık çok girişli ticari Rusya vizeniz 25 günde hazır.

Uçak Bileti Vize Vize Başvuru Formu Vize Fiyat Listeleri Rusya Federasyonu Vizesi Schengen Ülkeleri Çin Halk Cumhuriyeti Vizesi Elektronik Dubai Vizesi Diğer Ülkeler Vizesiz Ülkeler Konsolosluk Bilgileri Vizeler İçin Dilekçe Örnekleri Vize Rejim Tablosu Konaklama Grup Rezervasyonu Yüzyıl Turizm B2B istfly Diğer

Soru & Cevaplar

 • Mesaj: İyi günler,
  Ben İngiltere’de yaşıyorum, Londra’daki Rus konsolosluğuna vize başvurusunda bulunacağım. Ağustos ayında 9 günlük bir Moskova ve Saint Petersburg gezisi için otel rezervasyonu yaptırdım ancak oteller turist voucher için kart bilgilerimi istiyorlar ve ben bunu tercih etmiyorum. Sizden alacağım tourist voucherı burada kullanabilir miyim?
  Cevap: İyi günler,
  Düzenleyeceğimiz voucher tüm dünya, Rusya konsolosluklarında geçerli, fakat bazı konsolosluklar ıslak kaşeli evrak istiyor. Londra Rus konsolosluğu taranmış evrak kabul edecek ise ben size voucher iletebilirim.
 • Mesaj: Tekrar merhaba,
  Londra Rus konsolosluğu taranmış voucher kabul ediliyor, fakat 2 ayrı şehirde 2 ayrı otelde konaklayacağım, bu seyahatler için tek turizm şirketinden alınmış bir voucher sorun olur mu?
  Cevap: Merhaba,
  Sorun olmaz. Sizin seyahatinizin ilk noktası neresi ise voucher belgesinin ilk giriş yapacağınız şehre göre düzenlenmesi yeterli olacaktır.
 • Mesaj: En son 2014 yılı ağustos ayında turistik vize ile gitmiştim oraya. Vizeyi Kazakista'nın Almatı şehrindeki Çin Konsolosluğu'ndan almıştım. O yıllarda Kazakistan'da yaşıyordum. Şimdi Türkiyede yaşıyorum. Emekliyim. Antalyada ikamet ediyorum. Pasaportumu İstanbul Emniyet Müdürlüğünden almıştım. Cevap: Mustafa Bey merhaba,
  Çin’den gelen davetiyeniz var mı? Davetiyeniz var ise İstanbul’dan vizenizi alabiliriz, davetiye ve linkteki evraklar gerekmektedir.
  Ticari Çin Vizesi (M)
 • Mesaj: Merhaba Rusya vizesi için başvurmak istiyorum. Ne kadar ücret ödemem gerekiyor? Cevap: Serdar Bey merhaba,
  Rusya’da kalacağınız süreye göre fiyatlar farklılık göstermektedir.
  En kısa 8 günlük vize ücreti 152 USD 5 iş gününde vize hazırlanır, aciliyetiniz var ise vize fiyatı 225 USD olur 2 günde vizeniz hazır olur.
 • Mesaj: Merhaba,
  Sadece birkaç gün kalmak istiyorum. 3-4 gün. Bu vize ücretini nakit mi vermek gerekiyor yoksa kredi kartından çekebiliyor musunuz?
  Bir de, ben kız arkadaşımla beraber gidicem. O Rus vatandaşı. Pasaportu Mayıs ayında doluyor. Rusya'ya gidip geri gelicez. Pasaportunun mayısta dolması sorun yaratır mı bilginiz var mı bu konuda...
  Cevap: Serdar Bey tekrar merhaba,
  Vize ücretini IVR sisteminden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz, Rus vatandaşı Türkiye’den çıkışta sıkıntı olmaz geri Türkiye’ye gelirken 6 aydan az pasaport süresi sıkıntı olabilir.
 • Mesaj: Sayın yetkili İsveç’e 5 kişi gitmek istiyoruz bu konuda bize yardımcı olmanız rica edeceğiz. Cevap: Süleyman Bey merhaba,
  İsveç seyahatiniz için gerekli Schengen vizelerinizi almamız için gerekli evrakları İsveç vizesi linkinde görebilirsiniz. Vize yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir.
 • Mesaj: Rusya'ya özel ziyaret davetiyesi ile nasıl gidebilirim. Bu konuda neler yapmalıyım? Sizden detaylı bilgi edinebilir miyim? Ben bu davetiyeden yararlanmak istiyorum. Bu daveyeyi gönderen kişi ile ilgili bir özellik aranıyor mu? Bu konularda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim. Cevap: Oktay Bey merhaba,
  Özel ziyaret davetiyesini size tanıdığınız biri gönderebilir, Rus vatandaşı tanıdık biri var ise. Pasaport görüntüsünü kendisine iletmelisiniz, davetiye hazır olunca da bize pasaportunuz 1 resim ve davetiye ile gelmelisiniz, vizenizi konsolosluktan alalım.
  Davetiyenizi hazırlayacak kimse yok ise, davetiye ile ilgili biz yardımcı oluruz.
 • Mesaj: Merhaba, benim bir yıllık Delovaya Rusya davetiyem var, vizeyi kaç günde ve kaç dolara alabilirim? Cevap: Ahmet Bey merhaba,
  Yıllık vizenizin işlem süresi ve fiyatı Rusya vizesi linkinde görebilirsiniz. Pasaportunuz, davetiyeniz ve 1 tane vesikalık arka fonu beyaz resim lazım.
 • Mesaj: P.tesi sabahı evrakları versem salI akşama hazır olur mu? Cevap: Davetiyeniz elinizde ise, pazartesi sabah saat 09:30 - 10:00 elimizde olursa aynı gün işleme alırız. Salı saat 16:30 da hazır olur.
 • Mesaj: Ben 14 aralık da Moskova’dan İstanbul’a uçacağım pasaport ve davetiye mektubunu size versem 14 veya 15 aralıktan 23 aralığa kadar işlemlerimi yapabilir misiniz? 25 Aralıkta tekrar uçabilir miyim? Cevap: Mahir Bey merhaba,
  22.12.2017 Saat 16:30 hazır olur herhangi bir aksilik olmazsa, aksilikten kastım ( konsolosluk bazen görüşme talebinde bulunabiliyor ya da araştırmaya alabiliyor )
 • Mesaj: 1 aylık ve 3 aylık Rusya vizesi ne kadar? Vizeler sadece turistik mi? Cevap: Mahir Bey merhaba,
  1 Aylık turistik ve 3 aylık ticari Rusya vize fiyatları Rusya vizesi linkinde görebilirsiniz.

Vize başvurunuz için Yüzyıl Turizm'in sizin adınıza tüm vize başvuru süreçlerini yönetmesini ister misiniz?

Aşağıdaki vize başvuru formunu eksiksiz doldurduğunuz takdirde, Yüzyıl Turizm yetkilileri en kısa sürede sizinle irtibata geçerek en doğru, en hızlı ve en ekonomik şekilde vize başvurunuzu gerçekleştirmenizi sağlar. Vize başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız işlemlerinizin daha hızlı tamamlanması için önemlidir.

Tamamlandı! Mesajınız bize ulaşmıştır.
Üzgünüz! Mesajınızı gönderirken hata oluştu.

Vize departmanı irtibat bilgileri:
0212 530 4501 – Dahili: 2009/2004
vize@yuzyilturizm.com.tr
vize1@yuzyilturizm.com.tr