Vize başvurunuz için Yüzyıl Turizm'in sizin adınıza tüm süreçleri yönetmesini ister misiniz? Yüzyıl Turizm vize başvuru sürecinde neler yapar? Danışmanlık
Evrakların toplanması ve kontrolü
Randevu tarihinin belirlenmesi (Bizzat gelmenize gerek kalmayan durumlarda sizin adınıza işlemlerin gerçekleştirilmesi)
Sürecin takibi
Konsolosluk & Vize merkezlerinde transit geçiş
Evrakların ve pasaportun adresten teslim alınması ve adrese teslim edilmesi

Ziyaret edeceğiniz ülkeye göre ziyaret amacınıza uygun evrak listesini Yüzyıl Turizm internet sitesinden bulabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerinden de talep edebilirsiniz. Başvuruda bulunacağınız vizenin türünü belirlemek için Yüzyıl Turizm internet sitesinde, vize bölümünden fikir alabilir, başvuru yapmak istediğiniz vize türü ile ilgili detaylara ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Evraklarınızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken unsurlar:
İşe giriş bildirgesi ve SGK ya da BAĞ-KUR hizmet dökümünüzün barkotlu olması.
Çalışanların 3 aylık maaş bordro çıktılarının şirket kaşeli imzalı olması.
Faaliyet belgesinin yeni tarihli olması. Talep etmeniz halinde vize başvurunuz için hazırlanan evraklarınız ve pasaportunuz siz hiç zahmet etmeden evinizden veya işyerinizden Yüzyıl Turizm'in anlaşmalı kuryeleri tarafından alınır.

DİKKAT!

Vize başvurunuzdan önce, ziyaret amacınızın açık bir şekilde belirlenmesi gerekir. İlk giriş yapacağınız ülke ve şehir adı net olarak belirtilmelidir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat planınızın doğru ve gerçekçi olması gerekir.

HATIRLATMA!

Vize başvurunuz için Yüzyıl Turizm'in sizin adınıza gerçekleştirdiği işlemler eksiksiz ve doğru olmasına rağmen, son karar merciinin ilgili başkonsolosluk olmasından dolayı hiçbir vize başvurusunun %100 olumlu sonuçlanacağı garanti edilemez.

Vize departmanına ulaşan evraklarınız, işleminizi takip edecek yetkili tarafından kontrol edilir. Olası eksik evraklar tespit edilip tarafınıza haber verilerek tamamlanır ve ilgili vize başvurusu için randevunuz alınır. Başvuru için verilen randevu tarihinde şahsen bulunmanız istenirse, önceden size bildirilen adres ve saatte Yüzyıl Turizm yetkilisi refakatinde gerekli işlemler yapılır.

Vize başvurunuzun sonuçlanması Yüzyıl Turizm tarafından takip edilmektedir. İşlemi tamamlanan pasaportunuz konsolosluk tarafından belirttiğiniz adresinize gönderilmezse, Yüzyıl Turizm tarafından teslim alınır. Talep etmeniz halinde işlemi sonuçlanan pasaportunuz anlaşmalı kurye tarafından belirttiğiniz adrese teslim edilir.