Kıbrıs Rum

Yüzyıl Turizm, bireysel ve kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+3 aylık tek girişli ticari Rusya vizeniz 17 günde hazır.+1 yıllık çok girişli ticari Rusya vizeniz 25 günde hazır.

Hızlı Başvuru

Kıbrı Rum Kesimi vizesi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız formu doldurun

Tamamlandı!
Üzgünüz!

Kıbrıs Rum K. Vizesi

Kıbrıs Rum K. bir Schengen ülkesidir. Bu yüzden Kıbrıs Rum K. için gerçekleştireceğiniz vize başvurusu sonucunda alacağınız vize bir Schengen vizesidir. Kıbrıs Rum K. için almış olduğunuz bu vize ile geçerlilik süresi boyunca Kıbrıs Rum K. ve diğer tüm Schengen ülkelerine giriş yapabilme hakkına sahip olursunuz. Yine de size verilen Schengen vizesinin tek ya da çok girişli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Tek girişli olması halinde 1’den fazla kez giriş çıkış yapmanıza müsaade edilmez. Kıbrıs Rum K. Schengen vizesi başvurunuz için gereken evraklara aşağıda ulaşabilirsiniz. Meslek grubunuza göre Kıbrıs Rum K. vize başvurusu için istenen belgelerde değişiklik olabileceğine dikkat ediniz. Kıbrıs Rum Kesiminin Ülkemizde Temsilciliği Bulunmamaktadır.
Vize almak isteyen vatandaşlarımız Atina Büyükelçiliği’nden alabilirler. Eski Lacivert ve Yeni Bordo (Umumi) Pasaport : Vize Almak Zorundadır.
Yeşil (Hususi) Pasaport : Vize Almak Zorundadır.
Gri (Hizmet) Pasaport : Vize Almak Zorundadır.
Kırmızı (Diplomatik) Pasaport : Vize Almak Zorundadır. Lütfen pasaport süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.