İngiltere

Yüzyıl Turizm, bireysel ve kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+3 aylık tek girişli ticari Rusya vizeniz 17 günde hazır.+1 yıllık çok girişli ticari Rusya vizeniz 25 günde hazır.

Hızlı Başvuru

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız formu doldurun

Tamamlandı!
Üzgünüz!

İngiltere Vizesi

İngiltere vize başvurusu için yukarıdaki İngiltere Vize Başvuru Bilgi Formu’nu doldurmanız halinde Yüzyıl Turizm sizin adınıza gerekli başvuru ve randevu işlemlerini gerçekleştirir. Randevu gününde bizzat vize başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir. İngiltere için yapmış olduğunuz vize başvurusu türüne göre randevu gününde aşağıdaki evrakları yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Genellikle seyahat edecek kişiye İngiltere vizesi mülakatı sırasında bu evraklar sorulmamaktadır. Fakat tedbir amaçlı bu evrakları yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. İngiltere vizesi için konsolosluğa yapılan ödemeler:
6 aylık için – 120$
1 yıllık için – 475$
2 yıllık için – 475$
5 yıllık için – 590$
10 yıllık için – 740$ Servis ücretimiz: 200 TL Turistik İngiltere Vizesi
Pasaport ve varsa eski pasaport asılları ile kopyaları (Geçerli pasaportun en az 6 ay geçerliliği ve 2 adet boş vize sayfası olmalıdır.)
Kimlik fotokopisi
Uçak bileti & otel rezervasyonu
Maddi durumu gösteren evraklar; son 3 aylık banka hesapları dökümü (Orjinal, bakiyeli, güncel ve imzalı olmalı, ekinde imza sirküleri bulunmalıdır.)
Tapu ve ruhsat fotokopileri Başvuru sahibi işveren ise;
Firma imza sirküleri, faaliyet belgesi (Son tarihli ve İngilizce), şirket vergi levhası, ticaret sicil gazetesi (Kuruluş bölümü İngilizce olmalıdır)
Bağkur dökümü Ticari İngiltere Vizesi
İngiltere’ye davet eden kurum/kişi veya kuruluş tarafından “Davetiye Mektubu” hazırlanmalıdır.
İngiltere’ye davet edilen kişinin kişisel bilgileri, iletişim bilgileri, seyahatin nedeni, seyahat süresi, seyahatin sponsoru ve İngiltere’yi ne zaman terk edeceği gibi bilgileri içermelidir.
Davet eden kişinin kimlik bilgileri, iletişim bilgisi, şirket pozisyonu, vatandaşlık statüsü ve ayrıca davetiye orijinal ve antetli kağıda, imza ve kaşeli şekilde hazırlanmalıdır.
Davet eden kişinin vatandaşlık belgelerinin fotokopileri de ekte bulunmalıdır. Bir ticari organizasyon veya fuara katılım nedeniyle İngiltere’ye ziyaretin gerçekleşecek olması halinde; organizasyon davetiyesi, giriş bileti, giriş kartı ya da ticari organizasyona katılımını gerektiren tüm bilgileri içeren dokümanlar sunulmalı.
İngiltere vize başvuru sahibinin bağlı bulunduğu işyerine ait beyan edeceği şirketin faaliyet belgesi İngilizce olarak hazırlanmış ve güncel tarihli orijinal belge olarak beyan edilmelidir.
Mesleği ile ilgili oda kaydı ya da meslek kimlik kartı.
Kişi şirket sahibi ise; Ticaret sicil kaydı: işyerinin sahibi adına düzenlenmiş, şirketin faaliyet bilgileri içermeli.
İngilizce faaliyet belgesi, şirketin kayıtlı olduğu ticaret odasından alınır.
Kişi emekli ise; emekli maaş hesap cüzdanı ve emeklilik kartı fotokopisi ile birlikte.
Kişi çiftçi ise; bağlı bulunduğu ziraat odasından çiftçi belgesi alınmalı. İngiltere Eğitim Vizesi
Bağlı bulunduğu eğitim kurumundan, antetli kağıda öğrenci kabul yazısı.
Başvuru sahibi 18 yaşından küçük ise, doğum sertifikası veya tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.
Seyahat etmesine hiçbir sebep olmadığını, izin verdiklerine dair ebeveynlerin ikisi tarafından imzalanmış, noter tasdikli orijinal muvafakat name.
Nüfus cüzdanı ya da pasaport kimlik bilgisi ve imzalarının olduğu sayfaların fotokopileri ile birlikte.
Seyahat ettiği 3. kişinin tanımı ve konaklama yapacağı yer hakkında detaylı bilgi.