Vize

Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm acentelere ve kurumsal şirketlere hizmet vermektedir.

Şirketimiz, vize için gerekli olan evraklar konusunda size bilgi verir ve başvuru işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirip, takip eder. Ayrıca, vize konusunda aklınıza takılan her türlü soruyla ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Rusya vizesi için güncel fiyat listesi
Schengen vize için güncel fiyat listesi
Diğer ülke vizeleri için güncel vize fiyat listesi Vize başvurusu için şirketimiz sizin adınıza en doğru ve en hızlı şekilde gerekli işlemleri yapar. Başvurunuz için hazırladığınız evraklar yetkililerimizce detaylı şekilde incelenir, hatalar ve eksikler tarafınıza haber verilerek düzeltilir. Yukarıda belirtildiği gibi evraklar üzerinde herhangi bir hata yada eksiklik vize talebinizin reddedilmesine sebep olabilir. Hatırlatmak isteriz ki, ret kararı verilen vize başvurunuz nedeniyle bir sonraki vize talebinizde her şey kusursuz olmasına rağmen zorluk yaşayabilirsiniz. Konsolosluklarda veya vize merkezlerinde saatlerce sıra beklemek yerine yetkililerimizin yardımıyla hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Vize departmanı irtibat bilgileri:
0212 530 4501 – Dahili: 2009/2004
vize@yuzyilturizm.com.tr
vize1@yuzyilturizm.com.tr