Rusya Federasyonu Vizesi

Yüzyıl Turizm, bireysel ve kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+3 aylık tek girişli ticari Rusya vizeniz 17 günde hazır.+1 yıllık çok girişli ticari Rusya vizeniz 25 günde hazır.

Rusya Federasyonu Vizesi

Rusya Federasyonu’na seyahatinizde ihtiyacınız olan Rusya vizesi ile ilgili güncel evrak ve prosedürleri sayfamızda eksiksiz bulabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 1 ocak 2016 tarihi itibari ile 10 mayıs 2010 tarihi öncesi olduğu gibi seyahatlerinden önce seyahat amaçlarına uygun vize almaları gerekmektedir. Umuma Mahsus (Bordo) sahipleri vize almak zorundadırlar.
Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri vize almak zorundadırlar.
Hizmet (Gri) pasaport sahipleri vize almak zorundadırlar. Rusya vizesi alınacak pasaportun süresi alınacak vize süresinden 9 ay fazla olmalı.
Rusya vizesi alınacak pasaportun en az 2 boş vize sayfası olmalı.
Rusya vize başvurularında müracaat edilecek konsolosluk seçiminde bazı ülkelerde olduğu gibi ikamet bölge ayrımı yoktur.
Seyahatinize uygun farklı Rusya vize türleri için gerekli eksiksiz güncel belgeleri sayfamızda bulabilirsiniz. Rusya işçi vizesi dışında ve Rusya Konsolosluğu'nun ekstra talebi olmadıkça Rusya’ya seyahat edecek misafirlerimizin Rus Konsolosluğu veya aracı kuruma gelmeleri gerekmemektedir. Rusya vize başvuru evrakları acentemiz tarafından kontrol edilir. Turistik Rusya vizesi voucheri, otel rezervasyonu, gidiş dönüş uçak bileti rezervasyonu ve gerekirse seyahat sağlık sigortası acentemiz tarafından yapılır. Rusya vize başvurularında, Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların Rusya vize başvurusunda seyahat sağlık sigortası istenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenmemektedir. Rusya Federasyonu’nun, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına uygulamış olduğu Rusya vize türleri ve başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz. Vize departmanı irtibat bilgileri:
0212 530 4501 – Dahili: 2009/2004
vize@yuzyilturizm.com.tr
vize1@yuzyilturizm.com.tr Ödeme yöntemleri ve adres bilgileri için tıklayınız.