Duyuru & Kampanyalar
 • 01.09.17 Yüzyıl Turizm ailesi olarak Kurban Bayramı'nızı kutlar, sevdiklerinizle sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi dileriz.
 • 30.08.17 Tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz!
  Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
 • 15.08.17 İnternet üzerinde kredi kartı ile alışveriş yapacak yolcularımızın dikkatine!

  17 Ağustos 2017 tarihinden itibaren Türk bankaları tarafından ihraç edilen banka ve kredi kartlarınızı internet alışverişlerinde kullanabilmek için bankanıza onay vermeniz gerekmektedir.
 • 24.06.17 Şeker Gibi Bir Bayram Dileğiyle! Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!
 • 19.05.17 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun! Milletin bağrından temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkamda kalmayacak!
  M. Kemal Atatürk
 • 14.05.17 Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun! Yüzyıl Turizm ailesi olarak 14 Mayıs Anneler Gününüzü kutlarız.
 • 01.05.17 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun! Yüzyıl Turizm ailesi olarak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününüzü kutlarız.
 • 23.04.17 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun! Yüzyıl Turizm ailesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, herkese sevgi ve barış dolu nice bayramlar diliyoruz!
 • 30.12.2016 Mutlu Yıllar! Sağlıklı, huzurlu bir şekilde yepyeni bir yılda yepyeni fırsatlar elde etmeniz ve çok güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
 • 11.11.2016 Yüzyıl Turizm B2B kullanıcıları için 2017 yılbaşına kadar sürecek olan kampanyamızda kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda düzenleme yapılmıştır!

  Bilet sattıkça kazanacağınız bonuslar yerine direkt zarar derecesinde olan indirimli fiyatlar üzerinden biletlerinizi kesebileceksiniz!

  Artık satacağınız her uçak biletini hava yolu maliyetinin altında göreceksiniz!

  Ayrıca, kampanyamızda ki düzenleme öncesinde olduğu gibi acentelik başvurusunu gerçekleştiren her acenteye 50 TL değerinde hoş geldiniz bonusu vermeye devam ediyoruz!
 • 10.11.2016 Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

  M.Kemal Atatürk

  Saygı ve özlemle anıyoruz.
 • 02.11.2016 istfly, uçak biletinizi bedavaya getirecek fırsatlar sunuyor!

  Blog yaz, kazan!

  Paylaştığın her blog yazısı için 3 TL değerinde istfly bonusu kazan!

  Referans ol, kazan!

  Her referans olduğun iç hat bilet için 7 TL, dış hat bilet için 20 TL değerinde istfly bonusu kazan!

  Satın al, kazan!

  Kendi adına satın aldığın her iç hat bilet için 7 TL, dış hat bilet için 20 TL değerinde istfly bonusu kazan!

  Yukarıda belirtilen fırsatlardan yararlanabilmek için istfly Blog sitesine üye olmanız ve bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hak etmiş olduğunuz bonuslar hesabınıza kaydedilemez. 

  istfly fırsatları hakkında ayrıntılı bilgi için istfly Blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • 29.10.2016 Cumhuriyetimiz 93 yaşında! En büyük bayramımız kutlu olsun! Egemenlik, kayıtsız şartsız Milletindir! M.Kemal Atatürk
 • 17.10.2016 Yüzyıl Turizm B2B kullanıcıları için 2017 yılbaşına kadar sürecek olan müthiş kampanyamız başladı!

  Her sattığınız uçak biletinde kendi belirlediğiniz servis bedelleri dışında iç hat için 5 TL & dış hat için 10 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz!

  Verilen bu bonuslar sayesinde hava yolu maliyetlerinin altına inen uçak bileti fiyatlarıyla daha fazla kar etme imkanı sizin elinizde!

  Satışlarınızdan sonra hesabınıza tanımlanan bu bonusları ister sistem üzerinden gerçekleştirmekte olduğunuz bilet satışlarınızda kullanabilirsiniz, isterseniz de komisyon faturası ile bu bonuslarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

  1 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya sayesinde her sattığınız uçak biletinde daha fazla kar etmek için tek yapmanız gereken başvuruda bulunup, hesabınızı aktifleştirmek ve biletlerinizi Yüzyıl Turizm B2B üzerinden kesmeye başlamak!

  Ayrıntılı bilgi ve başvuru için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir yada internet sayfamızdan hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • 11.09.2016 Yüzyıl Turizm ailesi olarak Ramazan Bayramı'nızı kutlar, sevdiklerinizle sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi dileriz.
 • 30.08.2016 Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da kazanılan Büyük Taarruz'un 94. yıl dönümünde Yüce Milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun!
 • 16.06.2016 Yüzyıl Turizm, acentelerin ve kurumsal şirketlerin uçak bileti rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilecekleri Yüzyıl Turizm B2B’yi kullanıma açtı.
 • 10.06.2016 Yüzyıl Turizm, online ortamdaki son kullanıcılarına “kolay uçak bileti” mottosuyla hizmet vermek amacıyla istfly.com markasını yayına aldı.
 • 18.06.2015 Yüzyıl Turizm, Travelport Galileo GDS sistemini hem offline hem de online ortamda kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermeye başladı.
 • 18.03.2015 Yüzyıl Turizm, haftanın iki günü (Çarşamba-Pazar) gerçekleşecek olan Saratov-İstanbul-Saratov charter uçuşlarına başladı.
 • 20.02.2014 Yüzyıl Turizm, “ucuz uçak bileti” sloganıyla online ortamda satış yapacak biletotel.com markasını yayına aldı.